Originální thajské masáže v Praze

Ptáte se, které masáže jsou v současnosti nejvyhledávanějším typem? Jsou to právě originální thajské masáže v Praze! Nevíte, co si představit pod pojmem originální thajské masáže v Praze? Tak to je nejvyšší čas zavítat k nám do Thajských masáží, poznat filosofii originálních thajských masáží v Praze, vyzkoušet si originální thajské masáže v Praze na vlastní kůži a poznat dokonalý pocit odpočinku, harmonie těla a duše.

Originální thajské masáže

Co to jsou originální thajské masáže v Praze?

Originální thajské masáže v Prze jsou ideální formou odpočinku pro celé tělo i ducha. V originálních thajských masážích v Praze se propojují prvky akupresury a jógy. Thajská masáž je hlavní součástí tradiční thajské medicíny. Originální thajské masáže v Praze se dělí podle toho, na jakou část těla jsou dané masáže aplikovány.

Historie originálních thajských masáží v Praze

Podle legendy je zakladatelem thajské masáže Dr. Jivaka Komarabhacca (znalec Ájurvédy, indické léčebné metody), který se v pátém století před n. l. stal osobním lékařem samotného Buddhy. Originální thajské masáže, jak je známe dnes, jsou kombinací medicíny indické, čínské a jihovýchodní Asie. V Thajských masážích vám poskytneme originální thajské masáže v Praze v tradiční podobě.

Kontaktní formulář thajské masáže

Průběh originální thajské masáže v Praze

  • U nás se ocitnete v šikovných rukou masérů, kteří vám formou originálních thajských masáží v Praze vyléčí ztuhlé a napjaté svaly, šlachy a klouby.
  • Po originálních thajských masáži v Praze může následovat terapie pomoci horkých bylinných sáčků, která zpevní vaši pokožku, posílí nervový systém a přinesou vám dlouhotrvající duševní uvolnění.
  • Originální thajské masáže v Praze urychlují metabolismus, podporují odbourávání tuků a škodlivých látek z těla.
  • V průběhu originálních thajských masáží v Praze se přirozeným způsobem vyrovnávají toky energie v těle.
  • Po masáži vám maséři Thajských masáží poradí, jak dále udržovat své tělo uvolněné a jak mu načerpávat v dnešním hektické době potřebnou energii.

Filosofie thajských originálních thajských masáží v Praze

Účelem originálních thajských masáží v Praze je uvést tělo, mysl a ducha do stavu rovnováhy a harmonie, které pak dávají příležitost pro tzv. samo-uzdravování. Základním principem originálních thajských masáží v Praze je práce s energií. Cviky pozitivně ovlivňují tok energetických drah a energetických center v těle.

Objednat dárkový poukaz

Kdy originální thajské masáže v Praze pomáhají?

  • při bolestech svalstva, šlach apod.
  • při pracovní zátěži, provozování sportu, tance, při fyzické námaze
  • při osobních psychických problémech, stresu apod.
  • když máte málo času účinně a efektivně relaxovat
  • po operacích při regeneraci a rehabilitaci

Originální thajské masáže v Praze vás zbaví únavy

Trápí vás trvalé i náhlé bolesti zad, hlavy a dalších částí vašeho těla? Originální thajské masáže v Praze jsou přesně to pravé pro vás. Dopřejte svému tělu tolik potřebné uvolnění a léčebnou terapii. Zavítejte k nám do Thajských masáží! Čeká vás příjemné prostředí v tradičním thajském stylu a zkušení maséři, kteří ví, jak vašemu unavenému tělu pomoci.

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články