Druhy thajské masáže

Masáže

Potřebujete vyléčit zranění? Chcete zmírnit bolesti zad? Trápí vás stres? Máte zájem celkově zlepšit váš krevní oběh? Chcete uvolnit napětí ze svého ztuhlého těla? Naše Thajské masáže vám nabízí všechny možné druhy masáží, ze kterých si určitě vyberete tu pravou pro vás. Masáž je nejstarší formou terapie a její účinky jsou nezpochybnitelné.

Objednat dárkový poukaz

Tradiční umění masáže

Metody tradičních masáží, které se jako ověřená terapie přenesly až do naší doby, jsou známy už z nejstarších zapsaných lékařských textů. Každá kultura si vytvořila svou vlastní metodu masáží, rozeznáváme sto a více druhů pocházejících z různých oblastí. My v Thajských masážích se dokonale vyznáme v jednotlivých masážích a vybereme vám tu nejvhodnější, která pomůže vyřešit váš zdravotní problém.

Vytváření pout skrze doteky

Tradiční představa masáže spočívá v rehabilitaci a nápravě špatného zdravotního stavu. Ale  je masáž také spojena s meditací, sílením ducha. Bývá také chápána (zejména masáž miminek) jako forma komunikace. Vzájemný dotek matky a dítěte skrz masáže prohlubuje pouto mezi matkou a dítětem, které je nezbytné pro jeho zdravý tělesný i psychický vývoj. Soustředíme se na oboje: naše masáže vám přinesou fyzickou úlevu a zároveň psychické odpočinutí.

Kontaktní formulář thajské masáže

Thajská masáž – naše specialita

Trápí vás celková únava? Sužuje vás stres? Naše thajské masáže jsou přesně to pravé pro vás. Naši terapeuti ovládají velké množství protahovacích pohybů thajských masáží, vhodné pro různé části těla. Masáže jsou efektivní a vhodné téměř pro každého.

Oblíbené thajské masáže

  • Klasická thajská masáž - její kouzlo spočívá v přesném silovém působení na tlakové body a centra energie těla v kombinaci s protažením svalů, kloubů a šlach. Dosaženým výsledkejm je uvolnění těla, duše a mysli a navracení duševní i tělesné rovnováhy.
  • Relaxační olejová masáž - aroma-terapie zahrnující ošetření celého těla od vlasů až po prsty u nohou vonnými oleji. Používáme rostlinné oleje (např. slunečnicový, olivový, sezamový, mandlový aj.) s přidanými vonnými esencemi. Oleje namícháme těsně před masáží a to přesně podle vaší potřeby a požadovaného účinku. Masáž navrací mladistvý vzhled, zanechává pokožku jemnou, čistou a zejména vyhlazenou na dotek i pohled.
  • Thajská královská masáž - při této uvolňující bylinné masáži se používají horké bylinné váčky naplněné směsí pravých thajských bylin dle starých osvědčených receptur. Díky tomu se unavené tělo prohřeje a uvolní, čímž dochází k nejrychlejší úlevě od stresu a bolesti.
  • Masáž lávovými kameny - k této starodávné masáži se používá 53 hladkých lávových kamenů, které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Dále probíhá masáž různých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani. Horko prostupoju hluboko do celého těla a způsobuje celkové a úplné uvolnění.
  • Masáž zad a šíje - tato masáž je zaměřená zejména na oblast zad, šíje a ramen, při opakování dochází k úplnému odstranění chronických bolestí zad.
  • Masáž nohou - tato masáž dolních končetin je zaměřená na akupresurní body na chodidlech, která je doplněná o masáž prstů a lýtek.
  • Relaxační program rybičky Garra Rufa - tato novinka v oblasti pedikury vás nejen uvolní a spojí s přírodou, ale také vám budou rybičky pomocníky pro krásné a zdravé nohy.

Vyberte si z široké nabídky našich příjemných masáží!

Přijďte k nám a vyzkoušejte si tradiční, nejstarší formu terapie – masáž. Nabízíme mnoho druhů masáží, ze kterých si určitě vyberete tu, která vám bude nejpříjemnější a která vám nejvíce pomůže. Ať už trpíte zdravotními problémy psychického, či fyzického rázu, naši terapeuti se vám budou plně věnovat a přinesou vám kýženou úlevu.
 

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články