Masáže zad a šíje

Bolesti zad doprovází skoro každého z nás, které jsou zapříčiněny zejména nesprávným sezením a nedostatkem pohybu. Ulevte si správnou masáží zad, kterou si můžete u Thajských masáží objednat za velice výhodných podmínek.

Objednat dárkový poukaz

Dopřejte si u nás masáže zad

Masáže zad a šíje jsou ideálním řešením pro bolavé ztuhlé svaly. V oblasti páteře, hrudi jsou bolesti nejrozšířenější, špatné držení a zpevnění těla to jsou možné důsledky. Masáž zad vám dodá maximální uvolnění a opět možný pohyb.

Zbavte vaše záda bolestí kvalitní masáží

Jde o rozmasírování hrubšími prohmaty nahromaděných únavových látek ve vašich svalech. Pravidelná masáž zad vám umožní zbavit se účinně stresu a bolavých zad. Napětí se hromadí nejvíce krční části, oblasti lopatek a kříže. Vyzkoušet můžete i další thajské masáže Praha.

Kontaktní formulář thajské masáže

Uvolněte tělo při masáži zad

U masáže zad se provádí sestava uvolňujících hmatů, kde dojde k prohřátí a zklidnění bolestivých míst. Masér pokračuje hlubšími tlakovými prohmaty, kde prokrví masírovaná místa. Masáž zad je zakončena uhlazením a dodáním harmonie a energie.

Blahodárné účinky masáže zad

Po masáži zad dochází k okamžité úlevě, proto neváhejte a nenechejte vaše záda v bolestech. Svěřte se do rukou profesionálních masérů a užijte si regeneraci svalů u masáže zad. Zlepšení výkonu, odstranění stresu a hlavně zbavení se bolesti zad s dokonalou masáží od Thajských masáží.

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články