Královská thajská masáž

Cítíte se unaveni, bolí Vás některá partie Vašeho těla či Vás zaplavuje stres? Tělo Vám vysílá signál pro jeho celkový restart! Zbavte se napětí ztuhlého těla, uvolněte mysl a nechejte se hýčkat tradičními metodami při královské thajské masáži.

Královsky s thajskými masážemi

Thajské masáže patří odjakživa k všelékům fyzické i psychické bolesti. Masáže thajské pochází z tradiční thajské medicíny a kořeny této techniky sahají až do doby před 2 500 lety, do doby Buddhy. Thajské masáže spočívají v působení síly na tlakové body a celkovém protahování svalů i šlach, spojených s meditací a cvičením ducha. Tělo tak po thajské masáži dostává svého zaslouženého celkového uvolnění.

Objednat dárkový poukaz

Královská thajská masáž – skvělé řešení unavenému tělu

Jednou ze specifických thajských masáží je královská thajská masáž. Zní to vznešeně, že? A přesně tak se po této skvělé a uvolňující proceduře v podobě thajské masáže královské budete cítit. V dnešní uspěchané době by si měl každý z nás najít čas na odpočinek v podobě thajské masáže a najít si svou oblíbenou. Tu můžete mít právě v královské masáži thajské.  

S thajskou masáží královskou do tajů thajské medicíny

V čem tato zázračná metoda thajské masáže spočívá? Královská masáž thajská je sloučením klasické thajské masáže v kombinaci s masáží olejovou, která je doplněna přikládáním horkých sáčků s bylinkami na místa Vašeho těla, kde proudí energie. Tyto bylinné sáčky, používající se při královské thajské masáži, jsou naplněny thajskými bylinkami. Při této královské thajské masáži odbourávají stres a napomáhají celkovému uvolnění Vašeho těla.

Proces masáže thajské královské

Po celkovém rozehřátí Vašeho těla při královské thajské masáži Vám budou přikládány horké bylinné sáčky s bylinkami a kořením. Na závěr této masáže thajské Vám terapeut provede uvolňující olejovou masáž. Účinky Královské thajské masáže? Tato thajská masáž odstraní ztuhlost a napětí svalů, šlach a kloubů, vrátí Vám energii do Vašeho těla, zpevní pokožku, posílí nervový systém a přinese Vám duševní uvolnění. Stojí to za to!

Kontaktní formulář thajské masáže

Dopřejte královskou thajskou masáž právě Vašemu tělu

Délka královské thajské masáže je přibližně 2 hodiny a nedoporučuje se ženám v období pokročilého těhotenství nebo při výskytu křečových žil. Vyzkoušejte námi poskytované nejen královské thajské masáže a přesvědčte se o jejich účincích sami.

Thajské masáže Praha se těší na Vaši návštěvu.

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články