Masáže Praha

Naše Thajské masáže vám nabízí své služby. Vyberte si u nás z velkého množství různých druhů masáží. Masáže Praha jsou přesně to pravé pro vás, pokud potřebujete vyléčit zranění, chcete zmírnit bolesti zad, nebo máte zájem celkově zlepšit váš krevní oběh. Trápí vás celková únava nebo stres? Masáže Praha od našich zkušených masérů a masérem jsou neuvěřitelně účinné. Vyzkoušejte si i vy naše masáže Praha, které vám nabízíme.

Tradice masáží Praha

Masáž je nejstarší formou terapie. Již čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje denně provádět ranní masáž proti nachlazení a pro udržení zdravých orgánů. Existuje přes sto různých druhů masáží. Ty nejoblíbenější druhy masáží Praha vám nabízíme v Thajských masážích. Vyberte si z široké palety masáží Praha. Naši terapeuti ovládají jak klasické, tak alternativní způsoby masírovaní. Jsme specialisté na provádění thajských masáží v Praze.

Kontaktní formulář thajské masáže

Švédská masáž – klasický typ masáží

Švédské masáže byly poprvé popsány v 19. stol. Per Henrikem Lingem. Švédská masáž je tradičně považována za základní způsob masírování. Je založena na různých typech tření a hnětení. Její využití je široké, nejčastěji se používá při ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem. Při provádění švédských masáží se zaměřujeme buď na konkrétní část těla, nebo na tělo jako celek.

Aroma masáže Praha

Při aromaterapeutické masáži, jednoduše aroma masáži, je celé tělo od vlasů po konečky prstů na nohou ošetřeno vonnými aroma oleji. Intimní části těla jsou samozřejmě vynechány. Pro aroma masáže používáme v Thajských masážích rostlinné oleje obohacené o vonné esence. Olej pro vaší masáž vám k vašemu přání namícháme těsně před masáží. Vybereme společně ten nejpříjemnější a nejúčinnější olej vzhledem k vaší individuální potřebě a kýženému účinu aroma thajské masáže Praha.

Objednat dárkový poukaz

Další, méně známé typy masáží Praha

  • akupresura - zmírnění bolesti a léčba onemocnění pomocí stlačování různých bodů
  • reflexologie – americká varianta akupresury, stlačování obvykle na chodidlech či na rukách
  • japonská masáž shiatsu
  • rolfing –  používá razantních přístupů (bušení pěstmi apod.)
  • sázení baněk (baňkování) – přes jednotlivé reflexní zóny působí na příslušné orgány, používá předem zahřátých skleněných baněk
  • moxování – neboli požehování – stimulace akupunkturních bodů teplem 

Odpočinek a uvolnění na masážích v Praze

Zavítejte k nám do Thajských masážích a vyzkoušejte si na vlastní kůži tradiční, nejstarší a podle nás nejpříjemnější formu terapie – masáž. Naši terapeuti ovládají spoustu druhů thajských masáží, ze kterých si vyberete nejpříjemnější, která vám nejvíce prospěje. Udělejte něco dobrého pro vaše zdraví, najděte si chvilku pro sebe a přijďte k nám do Thajských masáží. U nás je vaše zdraví vždy v dobrých rukou.


Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články